Anasayfa
     Hakkımızda
     Ürünlerimiz
     Referanslar
     İletişim
     Sipariş Formu
     İnsan Kaynakları
     Linkler
 
 

 

      Traktör Kabinleri
      İş Makinası Kabinleri
      Römorklar
      Golf Gezi Araçları
      Otomotiv Yedek Parçaları
      Vinç Kabinleri
      Rops
      Tasarım Çalışmaları

 

 
GÜVENLİK
Bayramoğlu kabinlerinin en önemli üstünlüklerinden biri, 2.5mm. çelik profilden yapılmış olmasıdır. Dünyanın en geniş otomotiv çelik iskelet sistemi güvenlik donanımları ve önlemlerini eksiksiz sunabilmesi. Kaza anında sürücünün can güvenliğini sağlamasıdır.

MONTAJ
Bayramoğlu kabin montajında kullanılan civata, somun ve pullar çeliktir. Paslanma ve çürüme yapmaz. Kabinlerin montajı çok basit bir yöntemle takılıp sökülebilir modüler sistemle dizayn edilmiştir.

KULLANIM
Bayramoğlu kabinlerin kapıları traktöre rahat inip binilebilecek şekilde dizayn edilmiştir. Toz ve suya karşı sızdırmazlık sağlamaktadır.Ön cam silecek motoru ve su fıskiyesiyle her türlü hava şartlarında sürücünün görmesini sağlar. Camlar açılabilir ve 5 mm. renkli sekurittir. Yatay temperleme ile imal edilmiş olup E-17 belgesine sahiptir.

KONFOR
Bayramoğlu kabin renkli camlar, bombeli dikiz aynaları ön ve arka farlar torpido gözü içi aydınlatma, ısı ve sese karşı strofor ile izole edilmiş olup 5 mm. süngerli deri ile kaplanmıştır. Radyo kasetçalar opsiyoneldir. Sıcak ve soğuk tertibatlı radyatör ve çift devir fanlı kalorifer sistemiyle sürücüye ferahlık ve rahatlık verir.
 
Traktör Kabinleri
  Same  
  John Deere  
  Massey Ferguson  
  New Holland  
  Tümosan  
Üniversal Landini
  Başak  
  Türk Fiat  
Hema Lamborghini  
 
 

Copyright © 2007 Bayramoğlu Otomotiv a.ş.